,

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY BAL

Dla dzieci nie ma lepszej okazji do zakończenia karnawału niż udział we wspaniałym balu. Właśnie taki odbył się
w kawiarence w podziemiach naszego kościoła. W czwartek, 8 lutego.

Inicjatorem i pomysłodawcą balu był ks. Marcin. Smakołyki przygotowała Schola dziecięcia wraz z Siostrami - s. Joanną
i s. Magdaleną i rodzicami. Watę cukrową kręciła przedstawicielka młodzieżowej Scholi Pallottiego – Zuzia. Zabawy prowadziły Panie Katechetki: Małgosia i Emilia, a także p. Ewa. Gośćmi specjalnymi balu były Owieczki: Pallo i Tynka.

Bal rozpoczął się o godz. 17.00. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt dzieci z naszej parafii i nie tylko. Sala taneczna była pięknie udekorowana balonami, za co szczególnie dziękujemy p. Asi. O oprawę muzyczną zadbał DJ Cino oraz p. Tomasz. Wśród utworów muzycznych można było usłyszeć największe hity i przeboje nie tylko dla najmłodszych, ale także te doskonale znane ze stacji radiowych. Mogliśmy usłyszeć takie piosenki jak: „Italo disco”, „Czułe słowa”, „Za krokiem krok”, czy przeboje grupy Małe TGD.

Większość dzieci była przebrana za różne postacie z bajek, kreskówek - miała fantastyczne kostiumy. Dlatego też odbył się konkurs na najlepszy strój karnawałowy.

Zabawa była doskonała i wszyscy się świetnie bawili. Oprócz konkursu na najlepszy kostium, na dzieci czekały inne atrakcje: tańce - belgijka, macarena; wspólne zdjęcia z bohaterami balu, czyli Pallo i Tynką i oczywiście pałaszowanie smakołyków. Nikt z balu nie wyszedł głodny. Dziękujemy za to bardzo serdecznie rodzicom, siostrom zakonnym i Scholi dziecięcej!

To była świetna zabawa dla małych parafian!

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Rafałowi za zgodę na bal, a ks. Marcinowi – za pomysł i za taneczną muzykę. Za muzykę - także p. Tomaszowi.

Dziękujemy też za hojność uczestnikom balu - na potrzeby Scholi dziecięcej zebrano do skarbonki pokaźną sumkę.

Czekamy na następne wspaniałe okazje do zabawy!

Amelia Faryna